كشكول جعفر الخابوري الا سبوعي
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جعفر عبد الكريم صالح

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول

Kurt net kızımız kaçırdı!

كاتب الموضوعرسالة
جعفر الخابوري
Admin
جعفر الخابوري

المساهمات : 576

Kurt net kızımız kaçırdı! Empty
مُساهمةموضوع: Kurt net kızımız kaçırdı!   Kurt net kızımız kaçırdı! I_icon_minitimeالثلاثاء يونيو 25, 2013 1:19 am

* Kızım örtülü olduğu net ve Allah'ın kitabın portföy genç bir adamla tanıştım, ve dini çalışmalar bir derece, bir vaiz ve Kur'an-ı Kerim bir okul vardır; Ama bu kurt Ptarafha çok değişti ve ben ancak artırmak değil, inatçı, ve telefonda saatlerce onu konuşmak değil أنصحها çalıştı.
Ben ne kızım yapmak o evi terk etmek tehdit böylece, önümde, diğer bir çok kaybolur emretti ve bize karşı kendisine sunulan eğer onu evlenecek bilmiyorum, bu gibi durumlarda bana tavsiye lütfen Tanrı ödül olabilir.

Cevap:

Allah'a ve barış hamd ve bereket Resulullah üzerine olsun, ve sonra:
Meydana sorunu ile ilgili olarak nerede kızı şüphesiz bu büyük bir sorun ve düzeltmek değilse, ancak toplum ülkenizde bir açık toplum kız genç adam görmek ve topluluk için alışılmadık cadde veya mahalle ve diğer, de gördüğü gibi, bu tür ilişkiler ciddi oluşabilecek bir aile ve izlenen Duvar genç kadın ve erkek, ve izolasyon arasında, ailenin rolü burada nedir ...?
Olan, ekili değerleri ve oğulları ve kızları kalbini güven olması açıklık, ikna veya şiddet yoğunluğuna göre güven için kızı ile iyi Ajdian yapar;
Bu yüzden kızı için özel bir mesaj gönderdi, bir Tosaliha umut, belki de yukarı aynı derinliklerine.

Ablam ütopya: inananların ortasında Kur'an yaşamak için ne harika bir Kız olağandışı yapar onun için yapar spec sonu stoğu muazzam miktarda varsa bu, hayatı, hareketleri ve Kuran tarafından çizilen Görülecek yere göre hareket davranış olacaktır, çünkü onlar, sıra dışı ruhsal enerji var Diğer bilgiler şeyler ve davranış süresi geçerse, ve yanlış gerçek renkleri ayırt ve çözmek için daha iyi bir şekilde, ben de size bu kategoride kızım düşünüyorum, siz Tanrı'nın lütfu paha biçilmez olduğu, Sen Kur'an جوفك en havalı varlığı kelime ve gerçekçi kelime olduğunu biliyorum, ve Abyan kelimeler, argümanlar ve kanıtlar, ve bir bütün olarak mutlak gerçeği, ve size Kur'an üzerinde bu nimet ve karanlık ve kirli için Hbtun sıradan kızlar hakkında Kuran başında (Bu Kur'an halkı Tanrı ve kendi halkı olduğunu biliyorum), özellikle Tanrı'nın insanlar, bir elit prim vardır bir mendil gibi Vsrn تتقاذفه elinde ..

Kızım faziletlidir: Orada her aynı istek ve kaygıları ve emelleri Hiç şüphe yok ki, sonunda olacak sonuçları hakkında düşünmeden arzu uçuruma kendisi, ve, iddia bu genç insanlar dürüst değildir kızım, inan bana burada, ama hile ve ألاعيبهم kullanarak; Ama böylece hareket edilir Sadece onları her değerli şey aldıktan sonra diğer acele ve yolda yalnız kız bırakın ve nasıl ينهش et tutar ne sonra, film avlanma içinde aslan ağzında olması için bu ceylan hatırlıyorum sonra mümin kadınlar, geveze ama bir süre yakalamak, eğlence için, ve .. .?

Kızım faziletlidir: Sen söyleyebiliriz: Bu Şerif ve amaç-Şerif, ve öyle oldu eğer dürüst, neden kapıları eve gelmedi .. Ve doğrudan .. ailenizin Ikhtpk gelişmiş?!

Bunu, ve Achtbreh denemek için iddiasını samimi ise, ona konuşma almak isteyin, ve Kaissi reaksiyon, ilerlemek için ya iki kez Vststviden, ve bu ne istediğinizi, ya da yalan maruz kalan ve تنجين بكرامتك kontamine بقذارة çamur önce, toplumun Arap onun göz devam ediyor kadınlar için parlaklığı etkiler temiz bir şişe bir şey olduğunu.

, Kızım, bu yolla Iktrnon kız göze alamaz birçoğu değerleri ve çitler, sızmış gençlerin bu tür çok önemlidir için dikkatli, değişmeden takıntı şüphe bu hakim kalır, ama değişmeden San beni ve Thadtna çıkmak için kabul ettiklerini, her zaman tekrar başkaları ile yapabilirsiniz Ne hayatın yolları dikilmiş ise sert dikenler şüphe olduğunu.

Kızım, fikri ve entelektüel, bin kere Lütfen, تفقدي paha biçilemez bu zenginliği, zengin Kuran, Valmasah Hamha önemli ve geniş kapsamlı, size bir an gider, ve sonra ستفقدين başınızın tacı ve senin güç ve öne değil, bir kız altın olduğunu ama bilmiyorum.

* Tren geçti ne, daha sonra pişmanlık en zor anları.
* Ne tünelin Tablo önce geri gelmek kolay olduğu geri dönüşü gelen.
* Fırsatlar sadece biraz geçemiyor.
*-Yaşlı adam sadece bir kez yaşamak değildir.
* Günümüzde anlar Sahaúva belirlenen kaydedildi, ve (Forpk çalıştıkları ne tüm Nsalnhm için yukarı) isteyin.
* Eğer ayeti okuyun: (her erkek ألزمناه bir düzlemde boyun ve kıyamet günü onun için gelip bir kitap حسيبا bugün Yeter kendinize kitap yayın okumak alır).

Kızım: benim almak ve yansıtmak Tqriha ve düşünmek umuyoruz.

Ben Yüce Tanrı sizi korumak istiyoruz ve bu bir mücevher yapar, Dora pahalı korumalı ve ve tüm en iyi şekilde size yardımcı olmak için, o dinler ve yanıt verir.

Davalı Abdullah bin Abdul Rahman kliniği
Qassim içinde Yardımcısı Fazilet ve Önleme Teşvik Komisyonu Üyesi

**
Referans: Nun sayı Dergisi (21) Ocak 1429

Düzenleme: Nymph çağrı
Allah barış Messenger ona itibar edilmez «bir adam görünmeyen melekler arkasına kardeşi ararsa söyledi: Bu tür»
https://lkjnckh.yoo7.com

صفحة 1 من اصل 1